» Výměna a vrácení obrazu
Výměna a vrácení obrazu

Jaký je rozdíl mezi výměnou a vrácením obrazu do 30 dnů?

Rozdíl je ve způsobu vrácení obrazu a v platbě za poštovné. Pokud chcete obraz vyměnit, necháme si obraz od Vás vyzvednout kurýrem GLS na vlastní náklady a na vlastní náklady Vám pošleme nový obraz, který jste si vybrali na výměnu. Pokud chcete obraz vrátit, zašlete nám ho na vlastní náklady, přičemž Vám poštovné na základě platného zákona nepreplatíme.


Když chci vrátit obraz, jak mám postupovat a za jakých podmínek to mohu udělat?

Je potřbné, abyste nás kontaktovali e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na stránce. Následně Vás do max. 48 hodin bude pracovník Centra služeb zákazníkům kontaktovat, aby Vám sdělil další postup při vrácení obrazu. Podmínkou při vrácení je, aby byl obraz nepoškozený a doba od převzetí zásilky nebyla delší než 30 dní. Náklady při vrácení zásilky hradí kupující.


Chci vyměnit obraz, jak mám postupovat?

Kontaktujte nás e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na stránce. Následně Vás do max. 48 hodin bude pracovník Centra služeb zákazníkům kontaktovat, aby Vám sdělil další postup při vrácení obrazu. V případě výměny si obraz necháme vyzvednout kurýrem GLS. Náklady na poštovné hradí prodávající.


Pokud se mi nebude líbit obraz, vrátíte mi peníze?

Pokud se Vám obraz po doručení nebude líbit, můžete nám ho do lhůty 30 dnů od doručení zásilky vrátit. Avšak obraz nesmí být poškozen. Po doručení obrazu Vám bude platba za obraz vrácena. Poštovné však nevracíme.


Když chci vyměnit obraz do 30 dnů, platím já nějaké poštovné?

Při výměně obrazu do 30 dnů, poštovné náklady při vyzvednutí obrazu kurýrem GLS, jako i poštovné při odeslání nového obrazu platíme my. Kupující žádné poštovné platit nemusí. Právo na výměnu obrazu máte však pouze jednou.

POZOR to platí pouze pokud si necháte obraz vyzvednout kurýrem GLS a nepošlete nám obraz na vlastně poštovné náklady!

ZTk2YjdiZj